جعبه‌های پیتزا استاندارد و بهداشتی

شرکت صنایع چاپ و بسته بندی میهن پک با کمک صنعتگران ایرانی در ایران اقدام به راه‌اندازی ماشین‌آلات ویژه و تخصصی جهت تهیه و تولید جعبه‌های پیتزا بهداشتی مواد غذایی مختص فست فودها و رستوران ها و مجموعه های مرتبط با صنایع غذایی با استاندارد سازمان ملی استاندارد ایران نموده است. تمام جعبه‌های پیتزا مواد غذایی این مجتمع جهت تماس مستقیم با غذا مورد استفاده قرار می‌گیرند. این جعبه‌ها پیتزا با ویژگی‌های خاص مطابق با استاندارد GMP تهیه شده و در فرآیند چاپ با مرکب‌های بهداشتی آماده می‌گردد و قابلیت تحمل حرارت ۱۸۰ درجه سانتی‌گراد را دارد. این جعبه‌ها به صورت تمام اتوماتیک و با کیفیت منحصر به فرد با پوشش های مختلف کاغذی از قبیل کاغذ های کرافت و سوپر بهداشتی جهت تماس جعبه‌ها با هم و در فرم های گوناگون تهیه و به بازار عرضه می‌گردد.
همچنین این جعبه‌ها پیتزا برطرف‌کننده نیاز بسیاری از نانوایی‌ها، رستوران‌ها و کارخانجات تولیدی جهت استفاده به عنوان جعبه‌های پاپ کرن، دسر، شکلات و نان شیرین می‌باشد.
با توجه به حساسیت مورد نیاز در تهیه ظروف اغذیه، تهیه این ظروف با استفاده از تکنولوژی روز، رعایت استانداردهای بهداشتی و کیفیت بالا و بهره‌گیری از تخصص طراحان مجرب در مجتمع چاپ و بسته بندی میهن پک انجام می‌شود.